2014. május 6.

Partneriskolánk Komoró. Bevezető foglalkozásunkon megnéztük a térképen a település elhelyezkedését, megpróbáltunk anyagokat gyűjteni egy ppt. bemutató elkészítéséhez. Tanulóink lelkesen nézegették a Komorói iskola által feltöltött anyagokat, életkori sajátosságaik miatt elsősorban az arcokkal ismerkedtek. Néhányan félve, mások lelkesen várják a közelgő személyes találkozót. Beszélgettünk arról, mit szeretnének megtudni, mire kíváncsiak a Komorói iskolát illetően: a fiúkat a foci, a lányokat a szakkörök, a tanulmányi eredmények érdeklik. Kíváncsiak az iskola külsejére, a településen élőkre, a munkalehetőségekre.

Reméljük, a jövő héten több kérdésre választ kapunk.

One Response to “BAKTALÓRÁNTHÁZA Heti foglalkozás 14

• Én már várom a kirándulást. Imádok internetezni, szívesen nézegetem a fotókat. Jó volt ismerkedni a Komorói diákokkal akár így is.