2014. június 10.

Utolsó foglalkozásunk témája, feladata értékelő megbeszélés volt. Összegeztünk a félév tapasztalatait, milyen volt együtt dolgozni ebben a szokatlan felállásban, mi volt a vegyes csoport előnye és hátránya. Megbeszéltük, milyen pozitív élményekre tettek szert a csoporttagok, mindenki elmondhatta a legkellemesebb és legkellemetlenebb pillanatát.

Visszatértünk egy kis időre előző témánkhoz, az egyenlőtlenségekhez a tanulmányi eredmények kapcsán. A csoport fele 7. évfolyamos, tehát aktívan részt veszünk a ballagási előkészületekben. Búcsúversünk utolsó gondolatával fejeztük be a tanévet: „…mert egyenlő esélyű minden ember!”

2 Responses to “BAKTALÓRÁNTHÁZA Heti foglalkozás 19

• Én általában jól éreztem magam a foglalkozásokon. Legjobb a komorói iskolalátogatás volt. Ezért várom a nyarat, mert anyukámék elengedtek a Balatonra, és ott találkoztatok az új ismerősökkel.

• Huhaa de jóó kéépek lettek nkm nagyon tecenek.:))
    :* Köszönöm akki csinálta ezt a képet:)