Iskolánk tankerületi versenyt hirdetett, melynek célja egy egészséges, sporttal, mozgással teli délután kellemes eltöltése szélesebb köröket érintve. Sok munkával, egyeztetéssel járt az esemény megszervezése, melyben tanulóink is szerepet kaptak.

Csapatunk is beszállt a segítségnyújtásba: a felhívás megszövegezése, menetlevelek készítése, támogatók keresése, a felkínált ajándékok begyűjtése, ételosztás, állomásfőnökség vállalása, interjúkészítés, újságcikk megírása.

A helyi, baktai csapatban három tagunk is játszott, végül meg is nyerték a versenyt. Lelkesen, vállalkozó szellemmel oldották meg a feladatokat, sőt segítettek egymásnak a nehezebbeknél.

A lányaink önként vállalták a csecsemőgondozási bemutatón való részvételt, amelyen a védőnők, biológiatanárok is részt vettek. Öltöztették, pelenkázták, fürdették a babákat. Kellemesen, vidáman telt a délután.

One Response to “BAKTALÓRÁNTHÁZA Heti foglalkozás 26

• Én két feladatban vettem részt: készítettem, színeztem egy menetlevelet, amelyet majd a csapatok visznek, aztán meghallgattam a csecsemőgondozásról szóló jó tanácsokat. Nagyon tetszett az óra, legjobban a babázás.