KOMORÓ Heti foglalkozás 5

2014. március 4-én az A komponens délutáni foglalkozásán vettek részt a Petőfi Sándor Tagiskola projektbe bevont tanulói.

A téma még mindig a társadalmi egyenlőség volt, és próbáltuk a két héttel ezelőtti előadás tartalmát kibontani, értelmezni. a tanulók számára nem volt eddig egyértelmű a Down szindróma jelentése, annak következményei, ezért néhány videó segítségével betekintést nyerhettek az ilyen problémával küzdők életébe, nehézségeibe.

A videók tartalma kötetlen beszélgetésben került feldolgozásra, ahol néhány fogalmat tisztázni kellett, illetve a látottakat összefoglaltuk. A diákok érdeklődéssel fordultak a kicsit idegen téma felé, mivel környezetükben nem él Down szindrómás ember.

7 Responses to “KOMORÓ Heti foglalkozás 5

• Nézzétek milyen kedves az arcuk! Olyan aranyosak!

• Szeretnék egyszer én is találkozni egy ilyen gyerekkel, hogy megtudjam, milyen is lehet neki.

• Húú, de szupi

• I’m out of league here. Too much brain power on display!

• Hello! I’ve been admiring all of your kimono! I’m trying to learn proper kitsuke and your blog is very informative!I hate to bother you, but I’m so curious, how do you find your Ro accessories (like juban, obi, etc…?) I have a Ro furisode and I’m having such a hard time finding things to match it. I’d like to try hard to have proper kitsuke…Thanks so much, I’ll continue to enjoy your photos.

• in first post m just mentioning what i felt, and i knw it wont be followed.so was just pointing it out. and i knw u are sincere guy thus said that too u wont even mention to anyone else

• Bom dia gata!Tenho tbm a palpebra bastante oleosa e msm passando fixador de sombra depois de um determinado tempo, fecho os olhos e vejo que onde há dobrinh na palpebra a sombra embola por ali! Tem alguma coisa que eu possa fazer Cah? Uso o fixador em bastão da contém ig!Bjus linda, fica com Deus. []