KULTURÁLIS PROGRAM 1 – HUZELLA PÉTER – BAKTALÓRÁNTHÁZÁN ÉS KOMORÓN

2014. február 26.

BAKTALÓRÁNTHÁZA

Huzella Péter Kossuth-díjas előadóművész koncertjére már nagyon készültek a diákok is, hiszen híres, általuk is ismert, magyar költők verseivel ezúttal zenés  feldolgozásban találkozhattak.

Az előadó jó humorával éberen tartotta az érdeklődést, figyelmet, könnyen megtalálta minden korosztállyal a hangot.

Tanulók és felnőttek egyaránt jól érezték magukat.

KOMORÓ

2014. március 4-én Huzella Péter verszenei koncertjén vettek részt a Petőfi Sándor Tagiskola projektbe bevont tanulói.

A koncerten híres magyar költők versei hangoztak el megzenésített formában, például Petőfi Sándor vagy József Attila művei. Az előadó rutinosan, sikeresen bevonta hallgatóságát a műsorba így jó kedvvel verseltek, énekeltek együtt.

A gyerekek kortól függetlenül, önfeledten mekegtek, vagy éppen énekelték a Mehemedről szóló történetet együtt a művésszel. Jó pár diák lelkesedése meglepő volt az ott ülő pedagógusok számára. Gyorsan eltelt a negyvenöt perc, szívesen maradtunk volna még egy kicsit.

Baktalórántházán készült képek

Komorón készült képek

• KOMORO_KULTURALIS_PGM_1_A_HUZELLA_0 (4)
  • KOMORO_KULTURALIS_PGM_1_A_HUZELLA_0 (5)
  • KOMORO_KULTURALIS_PGM_1_A_HUZELLA_0 (9)
  • KOMORO_KULTURALIS_PGM_1_A_HUZELLA_0 (12)
  • KOMORO_KULTURALIS_PGM_1_A_HUZELLA_0 (13)
  • KOMORO_KULTURALIS_PGM_1_HUZELLA_0 (7)
  • KOMORO_KULTURALIS_PGM_1_HUZELLA_0 (8)

2 Responses to “KULTURÁLIS PROGRAM 1 – HUZELLA PÉTER – BAKTALÓRÁNTHÁZÁN ÉS KOMORÓN

• Szerintem ez az egész előadás jó volt. Különösen a lányok szórakoztak jól a művész tréfás megjegyzésein. Nagyon jól szólt a gitár, mindenkit magával ragadtak a vidám és szomorú dalok egyaránt.

• De kár, hogy vége, lesz még ilyen?